Jdi na obsah Jdi na menu
 


Baník - Slovácko 2:1 "Vzhůru tabulkou"

3. 10. 2010

 

Čas nám plyne rychle a tak se GL dostává k finiši své první poloviny. A to znamenalo, že na Bazaly musel přijet další soupeř, tentokrát jmenovitě Slovácko.
Vzpomeňme, jak Petera psal, jak Baník předvádí výkony, kdy odevzdávají hráči 100% sil, ale přesto to na vítězství nestačí. Jestli to tak bylo, tak teď musí hrát nejméně na 300%, ale u těchto hráčů u toho pochybuju, že by odvedli více, než je jejich povinností. Každopádně tenhle výkon byl oceněn třemi body, za výhru 2:1, kdy celí tým si šel za svým a po skórování Nevese s penalty a vydřeném gólu Varadiho.
Z HB vyjíždíme z hranic v počtu 8, na stadiónu se nás objevilo 13+1 na ch1 (stálice). Jinak celkově se na stadionu objevilo něco kolem 4090 diváků a vypadá to, že jak se zvedají výkony týmu, tak se zvedá i návštěvnost. Na ch1 se schází cca 150 lidí, kteří se stále nesmířili s KF a hlavně s Peterou.. (či jiní tam možná jsou za jinými důvody)
Support bych řadil do standardního průměru, kdy kromě trefného nápisu, který připomínal nedělní vystoupení v Edenů (vystoupení psů). A k tomu se opět objevila plachta + nápis 69 bodů na titul stále stačí.
Soupeřovi fans dojeli 3 autobusy, ale prezentovali se hlavně před zápasem, jinak nebyli moc slyšet.
Na ch1 po dlouhé době se objevilo pyro (žluté ohně, 2 race, nějaký Silvestrovský ohňostroj a ještě něco). Ale jinak se tam snad poprvé řvalo. Poté se tam objevilo několik desítek těžkooděnců a sanitka, která někoho odvezla, ale o tomto incidentu nic nevím. Dále se zde objevila nová flaga Silesia Hunters. (osobně se mi hodně líbila)
Cesta domů probíhá relativně v poklidu až na skupinku Chacharů, kteří zpívají na fízli a když jim řeknou fízli, aby skončili, tak skončí. Poté naštěstí vystoupí v Suchdole, kde se zmůžou pouze na pokřikování z uctivé vzdálenosti 200 metrů na fízli, a když se k ním blíží, tak se schovají do tmy.. Co si o tom pomyslet?
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

fans slovácka

(Kudlas, 6. 10. 2010 19:34)

já je osobně neslyšel, tak si asi zajdu k ušnímu :) každý tam je za jiným učelem a já znám jen malý zlomek s bojkotujících..

Re: fans slovácka

(Mike, 7. 10. 2010 9:18)

A já je třeba slyšel i přesto že jsem byl na druhé straně :-)

Re: fans slovácka

(Kudlas, 7. 10. 2010 19:05)

tak jsem fakt hluchý zajdu k lékaři..

Re: Re: fans slovácka

(Mike, 8. 10. 2010 8:42)

Asi ti to prostředí na tribuně chudých nedělá dobře 8-) :-D

Re: fans slovácka

(Kudlas, 8. 10. 2010 17:07)

je to možné :D má to na mě špatný vliv a nebo bylo v té zimě málo slivovice :D

fanaticos

(Stuart, 3. 10. 2010 20:48)

Fanaticos nebyli moc slyšet? Řekl bych, že minimálně polovinu zápasu fandili lépe jak náš kotel. A někteří bojkotující mi přijdou hodně k smíchu, když protestují proti KF ale přitom ji sami mají a využívají jejich výhod-především ČDNetů (což mi bylo potvrzeno z více stran)