Jdi na obsah Jdi na menu
 


Budějovice - Baník "Vodní válka"

13. 9. 2011

 Po reprezentační pauze poslal los Baník k zápasu 6.kola naši nejvyšší soutěže na jih Čech do Českých Budějovic. Tato destinace je u chacharů už tak oblíbená a tentokrát nám přálo i počasí. Jen škoda toho nedělního termínu s návratem brzy ráno v pondělí.

 
I přesto, ale do Budějek mohlo přijet cca 200 fans s bílím srdcem a modrou krví, v tom 3 katowičtí bratři. 
 
Kolem 2 hodin odpoledne se hlavní spoj dostavil do Budějovic. Nutno podotknout, že ve vlaku s námi jelo jen cca 12 policistů a nebyl žádný problém.. no možná čím míň jich je, tím je větší pohoda a klid. V Budějovichíc jsme už tradičně dostali volnou ruku a tudíž se HB vydává do víru města (tentokrát v počtu dvou hlav). Jiní v tento tropický den zali za vděk koupališti a jiní zůstali u svých starých dobrých putik.
 
V 17:00 bylo utkání zahájenou minutou ticha, věnovanou zesnulým z letecké havárie v Jaroslavli. R.I.P. Poté už se začal hrát fotbal a chachaři rozjeli svůj support. Ten ze začátku vypadal jako kdyby jsme umírali a ani hra obou klubů nebyla nic pro fajnschmeckery. Proto asi nejzajímavější událostí bylo upáleni trika "Fuerza Arma". Ale v 15. minutě přišel zlom. V kotli hostí se rozpoutala vodní bitva, která byla až do konce utkání doprovázena až fanatickým supportem. Ačkoli to někdy stálo kluky z ultrasky hodně úsilí, aby přemluvili některé jedince, aby se zapojili. Taky se celý kotelvyslekl do půl pasu po chorálu "Kdo v košulce, ten z Opavy, hej, hej" Po ukončení vodní bitvy zaznělo "Tak se baví chachaři" Myslím, kdo si udělal v neděli čas určitě nelitoval.
 
Po zápase se rozpoutala děkovačka, na kterou přišli všichni hráči. Poté si s náma podali i ruce!!! Venca potom hodil mezi nás svůj dres. Jeho čin napodobyl i Benjamin. 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář