Jdi na obsah Jdi na menu
 


FCB - FC Dněpr Mogilev "Když na Baník, tak třeba i na kole!!!"

6. 8. 2010

 

Do dalšího předkola EL nám byl vylosován další klub z bývalého Sovětského svazu. Baníček se utkal s FC Dněpr Mogilev.. Z HB se na toto utkání vypravilo celkově 10 lidí, ale pouze 9 mělo to štěstí a dostalo se.
Za zmínku stojí výkon 3 členů, kteří byli na tom finančně velice špatně, a proto se pokusili ujet trasu Hranice -> Ostrava a zpět na kole. (Gusťa, Srna a DJ) Bohužel poslední jmenovaný cestu nedokončil, bo mu ve Studence prasklo zadní kolo a 40 km vzdálenost domů musel ujít pěšky.. Srna s Gusťou, ale dorazili na kole celý od bahna, bo cestovali lesem ve 12 minutě utkání. Celkem ujeli cca 120 km.
Na stadionu se objevilo z HB pouze dva lidi, zbytek se opět odebral na tribunu chudých. Tam byla i vyvěšena flaga, bo se zde nacházela většina. Na ch1 se objevily další 3 flagy, Lutyně, Havířova a jedna šachovnice, která nebyla identifikovatelná.
Kotel se prezentoval jednou choreografií. Na velké plachtě byla namalovaná mapa Evropy, kde byl zaznačen Sovětský svaz a vyznačené 3 města Tbilisi, Mogilev a Moskva (3 města, kde byl Baník v EL/UEFA) a doplně nápisem „Se Sovětským svazem na věčné časy :-)“ Jinak support bych zařadil k podprůměrnému, návštěva 5 000 na stadioně je nejmíň k pozastavení na ch1 se objevilo opět víc lidí než minule, typuju to něco kolem 300 hlav.
Jinak musím říct, že sice chodím na ch1, ale upřímně se mi to trochu hnusí, bo individua, které se tam objevují. (bezdomovci, děcka v pubertě, které si hrají..)
Zmínil bych ještě příhodu HB, která pomáhala ve městě roztláčet auto, ale bohužel jsme zatlačili víc a naprali jsme to do jiného auta. Kupodivu řidič se jenom pousmál a jel dál!!!
Výkon hráčů na trávníku byl dobrý, ale neměli jsme štěstí a navíc i rozhodčí udělal několik chyb a proto jsme prohráli 2:1 a tudíž jsme vypadli. To neunesli někteří fans a začali vykopávat sedačky! Co k tomu dodat?
                                                                                  Kudlas
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

High Blood Pressure - Hypertension

(Afextbrurife, 8. 10. 2018 7:26)

Compression est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-de-france/

Blood Albatross : Blood on chart

(AinteniGom, 29. 7. 2018 17:19)

Compression est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/acheter-tadalafil-100mg-yamaha/

...

(Gusta, 6. 8. 2010 11:53)

Ujeli jsme 140 km,bo nazpět v noci jsme opět zabloudili na cyklostezce v lesu ! už jim vůbec nevěřím...jebat cyklostezky...myslím,že o naší cestě napíšu mimo mísu článek,bo to co jsme zažili,jen tak člověk nezažije...

Re: ...

(srna, 6. 8. 2010 23:09)

ted už na to vzpomnínam jen v kladných stránkach už mohl zase někam vyjet ale když si vzponenu na ty lesy tak se mi chce uplně brečet ale největší poklona patří Djovi za to že se vubec odvážil vyjet na takové kole opravdu se klaním jen tak dál doufejmě že na sigku vyjde počasí jako vyšlo na poháár

Re: ...

(Kudlas, 7. 8. 2010 13:44)

Srna vy ste blázni, ale s mým kolem nepočítejte! :)

poznatek

(kudlas, 6. 8. 2010 14:20)

vím, že už to bylo zmíněno mnohokrát, ale v kotli by se ěml udělat pořádek, fakt chorály se strašně rychle zpívají!!! zní to strašně a když se řve Baníček, Báník Ostrava, tak ještě než to stihnou ochozy dokřičet, tak kotel už má dotleskáno..

Gratulace

(Kudlas, 6. 8. 2010 11:23)

chci vzdát velkou poklonu srnovi, gustovi a DJ za to, co předvedli.. něco kolem 120 kilometrů je fakt skvělé.. a DJ i za turistiku

Re: Gratulace

(....dj, 6. 8. 2010 12:01)

Za turistiku :) :) :) ty vole to je mazec :)